Yağlıdereli genç sporcumuz Zeynep Cebeci'nin Zaferi

2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Şampiyonası'nda Yağlıdereli genç sporcumuz Zeynep Cebeci'nin Zaferi
Türkiye Okçuluk Federasyonu'nun İzmir'de düzenlediği 2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Şampiyonası, 13-19 Mayıs tarihleri arasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.
Genç okçular, turnuvada sergiledikleri performanslarla izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.
*Zeynep Cebeci: İstanbul Okçular Vakfı Sporcusu*Zeynep Cebeci, İstanbul Okçular Vakfı'nın gururla yetiştirdiği bir sporcu olarak Türkiye ikinciliğini elde etti.
Giresunlu, Yağlıdereli emekli öğretmen Bahri Kaya'nın torunu olan Cebeci, İstanbul'da ikamet ediyor. Makaralı yay kategorisinde Türkiye ikincisi olarak gümüş madalya kazanan Cebeci, İstanbul Okçular Vakfı'nın başarılı sporcularından biri olarak adını duyurdu.
*Başarılarla Dolu Bir Kariyer*
Zeynep Cebeci, 2023 yılında Antalya'da düzenlenen ASES Minikler Makaralı Yay Yarışması'nda “300 üzerinden 299 tam puan rekor atışıyla birinci olmuş ve performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Genç yetenek, bu şampiyonada da başarısını sürdürerek, gelecek vadeden bir sporcu olduğunu bir kez daha kanıtladı.
*Etkinlik Detayları*
- *Tarih:* 13-19 Mayıs 2024
- *Yer:* İzmir
- *Düzenleyen:* Türkiye Okçuluk Federasyonu2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Şampiyonası, genç sporcuların yeteneklerini sergilediği ve önemli başarılara imza attığı bir etkinlik olarak hafızalarda yer etti.
Türkiye Okçuluk Federasyonu, genç sporcuların gelişimine katkı sağlayan bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti.
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır