2021-2022 Yılı Sene Sonu İlçe Zümre toplantısı yapıldı

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2021-2022 Yılı Sene Sonu İlçe Zümre toplantısı Mustafa Kemal İlkokulu, Şehit Enver Şahin Ortaokulu ve Çok programlı Anadolu Lisesinde yapıldı.

İlçemiz genelinde eğitim öğretimin niteliğinin yükseltilmesi, öğrenci başarılarının artması, uygulamada birliğin sağlanması, okul zümreleri arası bilginin paylaşılması, yapılan çalışmaların etkililiğinin değerlendirilmesi, gelecek eğitime yönelik görüş ve önerilerin değerlendirilmesi, İş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin değerlendirilmesi ve İlçemizde eğitim alanında başarıyı hep daha ileriye taşımak ve sürekli kılmak için İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, Okul yöneticileri ve Öğretmenlerin katılımıyla sene sonu İlçe zümre toplantısı gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, "İlçemizde nitelikli eğitimin sürekliliğine çok önem veriyoruz. Planlı, karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımı başarının temelidir. Okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin yaklaşımı ve katkıları çok büyük ve bundan dolayı tüm yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Eğitime desteklerini esirgemeyen tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum."

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır