ABD’de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Giresunspor forması hediye edildi

ABD’de, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Giresunspor forması hediye edildi
 
New York’ta bulunan ünlü Rockefeller Center’da onuruna verilen resepsiyona katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresunspor’a başarılar diledi.
 
HASAN ÇELİK / NEW YORK
 
Birleşmiş Milletler (BM) toplantıları için Amerika Birleşik Devletleri (ABD)’nin New York kendine giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Giresunspor forması hediye edildi.
 
Türk Amerikan Yönlendirme Komitesi (TASC) tarafından Rockefeller Center’da onuruna verilen akşam yemeğine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Amerika Karadeniz Giresunlular Derneği (AKGD) Başkanı ve Giresunspor As Başkanı Savaş Şahin ile AKGD Başkanvekili ve Giresunspor Denetleme Kurulu Üyesi Candemir Sarı tarafından adının yazılı olduğu 28 numaralı Giresunspor forması verildi.
 
Başkan Erdoğan’a, Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet’in şükran ve teşekkürleri iletildi
 
Savaş Şahin, “Giresunspor Başkanımız Hakan Karaahmet sizlere Ordu – Giresun havaalanında brifing vermişti. Giresunspor’a destekleriniz ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz. Başkanımız Sayın Karaahmet’in şükran ve teşekkürleri ile çam sakızı çoban armağanı formamızı sizlere takdim ediyoruz” dedi.
 
Memnuniyetini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, spor kulüplerinin her zaman yanında olduklarını ve Giresun’a yakışır moderen bir stadyum yaptıklarını belirterek başarılar diledi.

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır