Yağlıdere ilçesinde bir günde iki kişi hayatını kaybederek ilçede son yolculuğuna uğurlandı.

Yağlıdere ilçesinde bir günde iki kişi hayatını kaybederek ilçede son yolculuğuna uğurlandı.

Kurucalı mahallesinden emekli öğretmen Giresun İl Genel Meclis eski Başkanlarından bir önceki dönem il genel meclis üyesi Fikret Karaaslan ile Palaklı mahallesinden İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Hüseyin Dıravacı için ilçenin merkez camisinde cenaze töreni düzenlendi.

Kurucalı mahallesinden Kaşatoğullarından merhum Hacıbey Karaaslanın oğlu Hümmet,Nevzat,Şevket,Serhat,Fazile,Hacer,ve merhum Mehmet Karaaslanın kardeşleri Volkan ve Gülşah Karaaslanın babaları Ayla Karaaslanın eşi Fikret Karaslan Giresun’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Palaklı mahallesinden Karacaoğlu ailesinden merhum Rasim, ve merhume Ayşe Dıravacının oğlu Emine Dıravacının eşi Serap,Hamiyet,ve Ayşegül Dıravacıların Babaları Hatice,Fatma,Ayşe,Müzeyyen,Hanife ve İsa Dıravacıların abileri Hüseyin Dıravacı İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Karaslan ve Dıravacı için ilçenin merkez camisinde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.

Törene ailesi ve yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Enver Ünlü, Merkez Valisi Mehmet Kılıçlar, Yağlıdere Kaymakamı Kübra Kaplan, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu,Giresun İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Şahin,AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş,Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenliokoğlu,Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı,il genel meclis üyeleri ,sivil toplum örgütü temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, ile il içinden ve il dışından çok sayıda vatandaş katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Karaaslanın cenazesi Kurucalı mahallesinde Dıravacının cenazesi de merkez eski cami yanında bulunan aile mezarlığında toprağa verildi.

Yaglidere.com ailesi olarak merhum Fikret Karaslan ve Hüseyin Dıravacıya Allahtan rahmet yakınlarına da sabırlar dileriz.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır