Gebze Hisarcık Köyü derneğinde seçim heyecanı yaşandı.

Gebze Hisarcık Köyü derneğinde seçim heyecanı yaşandı.
 
Mevcut Başkan Mesut Yağmurkayanın aday olmadığı seçimde 3 başkan adayı yarıştı. Harun Gümüş 15,Ali Kaşık 40,Fatih Işık 86 oy aldığı seçimde Fatih Işık iki yıllığına derneğin yeni başkanı seçildi.
 
Ali Iışık Başkanlığında ;Harun Gümüş,Erkan Akın Başkan Yardımcısı,Yönetim kurulu üyeliklerine ise ,Erkan Akın,Hasan Bektaşdan oluştu.
 
Işık, yaptığı açıklamada; Gebze Hisarcıköyü Derneği Genel Kurulu Başkanlık seçiminde destekleyen ve desteklemeyen herkese çok teşekkür ederek, hepimiz biriz beraberiz.’’ifadelerinde bulundu.
 
Aday olmayan derneğin eski başkanı Mesut Yağmurkayada ;Gebze'nin en güçlü Derneklerin den biriyiz diyordum bugün bir kez daha kanıtlamış olduklarını söyledi.
 
Büyük bir katılım büyük bir ilgi ile 9. Genel kurulumuzu yaptıklarını belirten Yağmurkaya ; Seçmenin tamamının katıldığı bir seçim oldu 3 başkan adayının yarıştığı seçimde,2 dönem, 4 yıllık görevimi Yeni seçilen Fatih Işık'a devrettim.Başkanımıza yeni görevin başarılar diliyorum.Köyümüz ve Derneğimize hayırlı uğurlu olsun inşaAllah.''ifadelerinde bulundu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır