Gürel,Kılıç,Kurt son yolculuklarına uğurlandı

Yağlıdere ilçesi Aile Sağlık Merkezinde 10 yıldır sağlık memuru olarak görev yapan 38 yaşındaki Regaip Gürel ile ilçemiz esnaflarından Ayakkabıcı Osman Kılıç’ın annesi bük mahallesinin sevilen sayılan simalarından Ayşe Kılıç ile Yalovada yaşayan Akköy köyünden Bahtiyar Kurt son yolculuğuna uğurlandı.

İlçemiz Ahallı mahallesinden Kılıçlar ailesinden ilçemiz eski esnaflarından merhum Halit Kılıç’ın eşi merhum Halil Durmuşun kız kardeşi Nurten Ak, Aşkın ve ilçemiz esnaflarından Ayakkabıcı Osman Kılıç’ın anneleri öğretmen Alaattin Akın kayınvalidesi Ayşe Kılıç hayatını kaybetti.

Dün gece rahatsızlanarak kaldırıldığı ilçe devlet hastanesinde hayatını kaybeden Kılıç için bugün ilçemi merkez camisinde cenaze töreni düzenlendi.

Öğle namazına müteakip düzenlenen cenaze namazının ardından Kılıç Ahallı mahallesindeki aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlandı.

İlçemiz Aile Sağlık Merkezinde yaklaşık 10 yıldır sağlık memuru olarak görevini sürdüren 38 yaşındaki Regaip Gürel’de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bir süredir amansız hastalıkla mücadele eden Gürel için Giresun Merkez Batlama Akköy merkez camisinde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.

Yağlıdere’den görev yaptığı mesai arkadaşları ile çok sayıda kişinin katıldığı cenaze törenin ardından gürelin cenazesi aile mezarlığında toprağa verildi.

Akköy köyünden Kurtlar ailesinden Yalovada yaşayan Bahtiyar Kurt bir süredir tedavi görüyordu.

Hastanede hayatın kaybeden Kurtun cenazesi Yalova’da helallik alınmasının ardından yakınları tarafından Yağlıdere ilçesine getirilerek İlçe Belediyesine ait cenaze aracı ile Akköy köyüne götürüldü.

Burada düzenlenen cenaze törenin ardından Kurt son yolculuğuna uğurlandı.

Yaglidere.com ailesi olarak merhume Ayşe Kılıç ile merhum Regaip Gürel, Bahtiyar Kurt Allahtan rahmet yakınlarına da sabırlar dileriz.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır