Türkiye İkincisi olan sporcu Milli Sporcu Mehmet Akif ÇITLAK’ı altınla ödüllendirildi

Yağlıdere Anadolu Lisesi ve Yağlıdere Halk Eğitim Merkezi kulübü öğrencimiz Mehmet Akif ÇITLAK Karate Şampiyonasında Türkiye İkincisi olarak komite dalında Orta ve Doğu Karadenizde tek kürsü gören sporcu olup Giresun ve İlçemizi gururlandırmıştı.

Kocaeli'nde yapılan Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonasında öğrencilerimiz her sene olduğu gibi bu sene de kürsüde yer alarak İlçemizin ortak başarısı ve gururu oldular.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, "Öğrencilerimizin eğitimin ve sporun farklı alanlarında süreklilik arz eden başarıları bizleri mutlu ediyor. Bu başarı tüm ilçemizin ortak başarısıdır. Başarılı çalışmalarından dolayı öğrencimiz Mehmet Akif ÇITLAK'ı, hocalarımız Murat YILDIZLAR ve Aykut TAYLAN'ı, Anadolu Lisesi Müdürü Kamil HEKİM ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü İlhan BAHÇEKAPILI'yı ve velilerimizi tebrik ediyorum. Her zaman eğitime desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Kübra KAPLAN'a, Belediye Başkanımız Yaşar İBAŞ'a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul TOSUNOĞLU'na, İl Genel Meclis Üyelerimiz Temel IŞIK ve Fatih KILIÇ 'a, tüm eğitim gönüllülerimize ve tüm velilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Çocuklarımızın aydınlık geleceği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz."

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır