600 adet gıda yardım kolisi Hatay- Antakya ilçesine gönderildi.

Espiye ,Yağlıdere ve Keşap Diyanet Vakfı Şubelerinin öncülüğünde din görevlileri ve hayırseverlerin katkıları ile 600 adet gıda yardım kolisi Hatay- Antakya ilçesine gönderildi.

Espiye’den 300 ,Yağlıdere ‘den 200 ve Keşap ilçesinden 100 olmak üzere toplam 600 yardım kolisi deprem bölgesi Hatay -Antakya ya gönderildi.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet,yaralılara acil şifalar dileyen Espiye ilçe Müftüsü Osman Gülbe yaptığı konuşmada; “Vatanımız, milletimiz, memleketimiz ve depremzede kardeşlerimiz için” niyazda bulundu. Yardım tırımıza gıda temininde, kolilerin yüklenmesinde ve tırımızın uğurlanmasında maddi manevi emeği geçen herkese teşekkür ederiz"

Espiye,Yağlıdere ve Keşap İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Şubeleri öncülüğünde din görevlileri ve hayırseverlerin desteğiyle hazırlanan 600 adet yardım kolisi Espiye ilçe Müftüsü Osman Gülbe’nin yaptığı duanın ardından Hatay-Antakya ‘ya uğurlandı. Espiye^de

düzenlenen törene Espiye ilçe Müftüsü Osman Gülbe, Şube Müdürü Ömer Çınar,Yağlıdere ilçe Müftüsü Abdullah Bal ile din görevlileri katıldı.

 

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır