Anaokulu öğretmenliği görevinde bulunan Berrin Çayan Tekoğlu Giresun’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Yağlıdere ilçesinin Oruçbey mahallesinden ilkokul öğretmeni Ahmet Çayanın kızı Giresun merkez Fındık yurdu Anaokulu öğretmeni Berrin Çayan Tekoğlu Giresun’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 
İlçemiz sevilen sayılan eğitimcilerinden Giresun 19 Eylül İlkokulu öğretmeni Ahmet ve Fikrîye Çayan’ın kızı Giresun Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Öğretim üyesi Onur Tekoğlun eşi Berin Çayan Tekoğlu için bugün ilçemiz merkez eski camisin de ilkindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.
 
İlçe Müftüsü Abdullah Balın kıldırdığı cenaze törenine ailesi ve yakınlarının yanı sıra Giresun Üniversitesi Rektörü Yılmaz Can, Giresun Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Yağlıdere Belediye Başkan Vekili Eşref Kandemir, kurum müdürleri ile Giresun merkez ve ilçelerden çok sayıda kişi katıldı.
 
Berrin Öğretmenin cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Oruçbey Mahallesi Çayanlı aile kabristanlığında son yolculuğuna uğurlandı.
 
Öte yandan Emabelen köyünden Aşkın Koçta İstanbul’da geçirmiş olduğu kaza sonrası hayatını kaybetmiş Salı günü Yağlıdere merkez camisinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanmıştı.
 
Yaglidere.com ailesi olarak merhume Berrin Çayan Tekoğluna ve merhum Aşkın Koça Allahtan rahmet yakınlarına da sabırlar dileriz.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır