İstanbul Yağlıdereliler Derneği tarafından hayırseverlerin de katkılarıyla depremin ilk günden itibaren yaptığı faaliyetlere yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

İstanbul Yağlıdereliler Derneği tarafından hayırseverlerin de katkılarıyla depremin ilk günden itibaren yaptığı faaliyetlere yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Depremin ilk gününden itibaren dernek yönetimi tarafından 318.00 bin tl tutarında yardım malzemesi  ( gıda, hijyen,battaniye,giyisi ,jeneratör, soba wc  vb gibi malzemeler ) deprem bölgesine ulaştırılmıştır.

BAŞKAN KAHVECİ :’’HAYIRSEVERLERİMİZE KATKILARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ’’

Merkezi İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan Yağlıdereliler Derneği tarafından hayırseverlerin katkılarıyla Gaziantep Nurdağı’nda yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla 500 kişiye iftar programı Kahramanmaraş’ın üç ilçesinde ise 300 aileye erzak yardımı yapılacağı bildirildi.

Yağlıdereliler Derneği Başkanı  Özer Kahveci, gazetecilere yaptığı açıklamada; Kıymetli hemşehrilerimiz değerli hayırseverlerimiz sizlerin katkılarıyla Yağlıdereliler Derneğimizin Ramazan ayında her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz programlarımızı bu yıl deprem bölgesinde yapılamasına karar verildiğini söyledi.

İlk olarak Gaziantep Nurdağında Cumartesi akşamı 500 kişilik iftar programı düzenleneceğini ifade eden Kahveci; Kahramanmaraş ilimizin üç ilçesinde ise 300 aileye erzak yardımı yapılmasına karar kılınmıştır. Sizlerde bu hayır kervanına katılmak isterseniz bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Bizlere bu zamana kadar desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize dernek yönetimi adına teşekkür ediyorum. ‘’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır