Yılmaz Çelik, 2018 Yılında başlamış olduğu doktora çalışmasını başarılı bir şekilde savunarak tamamladı.

Yılmaz Çelik, 2018 Yılında başlamış olduğu doktora çalışmasını başarılı bir şekilde savunarak tamamladı.

Müftü Çelik, "Sıla-i Rahim Yalnızlık Psikolojik İyi Oluş ve Yaşam Doyumu Arasındaki İlişkiler" konulu tezini başarı ile savunarak doktor ünvanını aldı.

Dr. Yılmaz Çelik,"Her zorluğun ardında bir kolaylık vardır, hükmünün mutluluğunu bir kez daha yaşadım, dedi.

Gecenin gündüze karıştığı, istirahat ve özel zaman kavramının hatıralaştığı bir dönemi tamamlamanın huzuru ve şükrü içerisinde olduğunu belirtti. Dr. Çelik Rabbime sonsuz ve sınırsız hamd olsun. Biz gayret ettik Rabbim nasipetti. Zerreden küreye çalışmamızda emeği geçen, her bir katkısahibinden Mevlam razı olsun"dedi.

Çalışmalarında bilgi, ilgi ve tecrübesinden nasibimi almaya çalıştığı kıymetli hocalarına teşekkür eden Eynesil ilçe Müftüsü Yılmaz Çelik,ilk danışmanım Prof.Dr. Hüseyin Peker, çalışmanızın sonaşamasını tezyin eden kıymetli danışman hocam Prof.Dr. Ali Rıza Aydın, tez izleme ve jürideki hocalarım Prof.Dr. Mustafa Köylü, Prof. Dr.Bozkurt Koç, Prof. Dr. Halil Apaydın, Prof.Dr. Muammer Cengil, Dr. Öğr.Üyesi Cüneyd Aydın hocalarıma müteşekkir ve duacıyım. Duaları ve destekleri ile her daim yanımda olan ailemin her bir ferdine en kalbî duygularımla teşekkür ederim. Çalışmamızın bilim dünyasına katkı sağlamasını ve ruz-u mahşerde bizlere sadaka-i cariye olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Rabbime şükürler olsun, bugünleri bizlere gösterdi. Bu anı yaşamak da bizim için başka bir motivasyon kaynağı oldu. Mevla, yolunun ve vahyinin hizmetkârı eylesin"şeklinde konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR - FİKRET BIYIK

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır