Yağlıdere ilçesinde meydana trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.

 Yağlıdere ilçesinde meydana trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.

Edinilen  bilgiye göre Sınır köyünden Yağlıdere ilçesine bağlı Palaklı Mahallesi yönüne giden Abdullah Menteşe(42) yönetimindeki 28 NK 674 plakalı kamyonet Üçtepe beldesi Gültepe mevkinde direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu dereye yuvarlandı.

Kazada araç sürücüsü Abdullah Menteşe olay yerinde hayatını kaybetti.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

HABER YORUMLARI

 • Hüseyin bölük

  ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN...

  12 Nis 2020 Paz
 • Mert TÜRK

  Aynı virajda bu kaçıncı kaza bu kaçıncı ölüm yeter artık neden kimse önlem almaz. Yağlıdere köyleri yaylaları yolları ve halkı neden hep sahipsiz. Bu viraja bariyer koymak kimsenin aklına gelmez mi? Acilen muhtarından en üst yetkilisine kadar tüm yetkilileri göreve davet ediyorum!!!

  12 Nis 2020 Paz
 • Necati özkan

  Yorumda yaplıdere ve köyleri neden sahipsiz demiş arkadaşımız. Sahipsiz olduğuna dair bir görüntü yok %70 seksen‘lere varan oranda akp’ye oy verdi bu millet hükümeti baba gibi görüyor babası olan sahipsiz olur mu hiç?

  13 Nis 2020 Pzt
 • Mert TÜRK

  Öncelikle vefat edenlere Allah tan rahmet diliyorum. Necati bey mevzu Akp ye yüzde kaç oy çıktığı değil. Zaten Üçtepe ve yağlıdere belediyeleri Mhp de. Aynı yerde 2016 yılında 4 kişi vefat etti. Daha bir çok kaza yaşandı. O bölgede yaşayan biri olarak artık önlem alınmasını istiyorum. 4 yıl boyunca sık sık kazaların yaşandığı yere hiç bir önlem alınmıyorsa demekki birileri görevini layıkıyla yapmıyor. Bunun partiyle şahıslarla alakası yok. Sizden de memleketinize sahip çıkmanızı bekliyorum. Yanlış olanı söylememek dilsiz şeytanlık değil midir?

  14 Nis 2020 Sal

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır