Pazar günü deplasmanda Bulancak İhsaniyespor ile ligin ilk maçına çıkacak Yağlıderespor bu müsabakaya üç puan parolasıyla hazırlanıyor.

Pazar günü deplasmanda Bulancak İhsaniyespor ile ligin ilk maçına çıkacak Yağlıderespor bu müsabakaya üç puan parolasıyla hazırlanıyor.

Maçın hazırlıklarını ilçe stadında sürdüren Yağlıderespor’da tek hedef var o da deplasmanda üç puan ile dönmek olacak.

Yağlıderespor’un teknik sorumlusu Mustafa Yanbul,yaptığı açıklamada, genç bir takım kurduklarını söyledi.

Bu sezonda  Yağlıdereli gençlerle yola devam edeceklerini belirten Yanbul,diğer takımlara göre yaş ortalamamız daha genç olarak öne çıkacak. İlerleyen haftalara doğru daha dinamik bir takım olacağımızı düşünüyorum. İlk maçın önemi her zaman farklı olmuştur. Deplasman da üç puan ile dönmeyi hedefliyoruz.

TAKIM KAPTANI AYTEKİN KILIÇ :’’YENİ SEZONDA TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİZ

Yağlıderesporun tecrübeli file bekçisi aynı zaman da takım kaptanı Aytekin Kılıç ise, süper amatör küme müsabakalarının geç başlamasının kendileri açısından iyi olduğunu belirtti.

Gençlerle yola çıktıklarını hatırlatan Kılıç, uzun zamandır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kondisyon olarak takımımız iyi seviyelere gelmeye başladı. Pazar günü deplasmanda zorlu bir müsabakaya çıkacağız. Bu maçtan üç puanla dönmeyi hedefliyoruz.’’dedi.

Kılıç,takımda genç kalecilerimiz var. Onlarla beraber çalışıyoruz. Zamanla kaleyi onlar devir alacaktır. Zamanla maç tecrübesi oldukça yağlıderesporun kalesini gençlere teslim edeceğiz. Onlarda görevlerini layıkıyla yerine getireceklerdir. Yeni sezonda tüm takımlara başarılar diliyoruz.

Lige bulancak İhsaniye maçı ile start vereceklerini belirten Yağlıderespor Başkanı Onur Muzaffer Yanbul’da şöyle devam etti:

‘’ligin ilk maçında deplasmanda üç puan alıp lige morelli başlamak istiyoruz.bizlere desteklerini esirgemesinler. Güzel işler yapacağız. Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş,İl Genel Meclis Üyesi Fatih Kılıç, İstanbul Yağlıdereliler Derneği Başkanı Özer  kahveci ve isminin açıklamasını istemeyen iş insanı abimize ve emeği ve katkısı geçen herkese Yağlıderespor olarak teşekkür ediyoruz. Güzel günler bizleri bekliyor’’

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

 

 

HABER YORUMLARI

  • Aydemir salman

    Basarilarinizin devamini dilerim

    12 Kas 2021 Cum

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır