Bizim Çocuğumuz, Bizim Geleceğimiz Projesi" kapsamında Yağlıdere İlçesinde tüm okullarımızda yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz öğrencilerimizin velilerine ziyarette bulunmaya devam ediyor.

Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde okul, veli ve öğrenci birlikteliğini pekiştirmeye yönelik başlatılan "Bizim Çocuğumuz, Bizim Geleceğimiz Projesi" kapsamında Yağlıdere İlçesinde tüm okullarımızda yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz öğrencilerimizin velilerine ziyarette bulunmaya devam ediyor.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, "Ev ziyaretlerinin önemi, hem çocuk hem ebeveyn hem de eğitimci açısından birçok faydası bulunmaktadır. Öğrencilerimizin bilişsel gelişiminde, sosyal duygusal davranışlarında, Ailelerin psikososyal davranışlarında ve ebeveyn-çocuk arasındaki etkileşimlerinde ve eğitimci açısından öğrencimizi ve ailesini daha yakından tanımasına olumlu etkisi olmaktadır. Proje kapsamında tüm ekibimizle veli ziyaretlerimiz devam edecektir. Emek veren yöneticilerimizi ve öğretmenlerimizi canı gönülden kutluyorum. Projemize destek veren Kaymakamımız Sayın Kübra KAPLAN'a ve değerli velilerimize şükranlarımı sunuyorum."
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır