Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonunca bu yıl 14. yapılan Giresun Günlerinde Yağlıdereliler ilçesini başarıyla temsil etti.

Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonunca bu yıl 14. yapılan Giresun Günlerinde Yağlıdereliler ilçesini başarıyla temsil etti.

Yağlıdere Belediyesi ile birlikte stant açan Yağlıdereliler Derneği en büyük ilgiyi çeken stantların başında geldi.

Standımızı son gününde ziyarete gelenlerden Başakşehir Kaymakamı hemşehrilerimizden Uğur Turan'a, Yakup Kürşat Yılmaz'a Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kursiyerleri tarafından hazırlanan mısır yaprağı,bambu ip ve ahşaptan yapılmış Yağlıdere hatırası olan saat takdim edildi.

Standı gezmeye gelen misafirler ayrıca Yağlıdere’nin tarihi ve turistlik yerleri başta olmak üzere tanıtıcı broşürler, yöresel ikramlar da bulunuldu.

Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, Giresun günlerinin her sene üstüne katlayarak gittiğini belirterek; 4 gündür devam eden Giresun Günlerinde Yağlıdere standımıza yükünü çeken kardeşlerime şahsım ve ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum.Yağlıdereli olmaktan bir kez daha gurur duydum. İyi ki varsınız ifadelerini kullandı.

Yağlıdereliler Dernek Başkanı Özer Kahveci ise, Bizler Yağlıdereliler Derneği olarak her sene damgasını vurduğumuz Giresun Günlerinde yine ses getiren ilçe olmanın gururunu yaşadık’’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

 

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır