İlçemizdeki birçok okullarımıza maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Eğitim Gönüllüsü, Yağlıdere Anadolu İmam Hatip Lisesi İmam Hatibi Osman TURAN'a İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK tarafından plaket verildi.

İlçemizdeki birçok okullarımıza maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Eğitim Gönüllüsü, Yağlıdere Anadolu İmam Hatip Lisesi İmam Hatibi  Osman TURAN'a İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK tarafından plaket verildi.

 İlçe Milli Eğitim MüdürüHasan ÖZTÜRK, "Çocuklarımızın aydınlık geleceği için İlçemizdeki birçok okullarımıza ve Şehit Enver Şahin ortaokuluna katkılarından dolayı değerli hocamız Osman TURAN'a ve tüm eğitim gönüllülerine şükranlarımı sunuyorum. Allah tüm iyilik severlerden ve eğitim gönüllülerinden razı olsun. İlçemizdeki okullarımızda nitelikli eğitimin sürekliliği için tüm ekibimizle çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz." Dedi.

Şehit Enver Şahin Ortaokulunda yapılan taktime okul müdürü Gülay DELLAL ve müdür yardımcısı Selami AYDIN da katıldı. Taktim sonrasında okulumuzda yapılacak yeni çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır