AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk Yağlıdere ilçesinde bir dizi ziyaretlerde düzenledi.

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk Yağlıdere ilçesinde bir dizi ziyaretlerde düzenledi.

Öztürk,ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, AK Parti Yağlıdere İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. İlçe Başkanımız Ömer Bayram ve yönetim kurulu üyelerimizle bir araya gelerek, teşkilat çalışmalarımız hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunduklarını söyledi.

Yağlıdere Belediyesi’ni ziyaret ederek, Belediye Başkanımız Yaşar İbaş’tan ilçemizdeki çalışmalar hakkında bilgi aldıklarını belirten Öztürk,İlçemizin önceki dönem Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek hasbihal ettik.Yağlıdere ilçemizde birçok şey başardık, daha fazlasını da yine hep birlikte başaracağız.ifadelerini kullandı.

Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ise, Her daim ilçemize destek veren ve yanımızda olan, Ak Parti Giresun Milletvekili ağabeyimiz Cemal Öztürk'e ziyaretleri için şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ederiz.’’diye konuştu.

Ziyaretlerde Öztürke,Yağlıdere ilçe Başkanı Ömer Bayram, İl Genel Meclis Üyesi Temel Işık, İl Başkan Yardımcısı İbrahim Dere,Gençlik Kolları Başkanı Doğan Doğanay, Yönetim kurulu üyesi Fehmi Turan, Tarık Özdemir, Faruk Özdemir eşlik etti.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır