Yağlıdere Belediye Başkanlığı ve Üçtepe Belediye Başkanlığı öncülüğünde Hemşehrimiz Yakup Kürşat Yılmazın destekleriyle ilçenin Pazar yerinde açık hava konseri düzenlendi.

Yağlıdere Belediye Başkanlığı ve Üçtepe Belediye Başkanlığı öncülüğünde Hemşehrimiz Yakup Kürşat Yılmazın destekleriyle ilçenin Pazar yerinde açık hava konseri düzenlendi.
 
Sunuculuğunu Fırat Akyol ile İsmail Çelik’in yaptığı konserde İsmail Türüt, Murat Çelik, Işıl Işıl, Züleyha Kovancı sahne aldı.
 
Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş, yaptığı açıklamada; yeni bir yılı kutlama amacıyla bir arada olmadıklarını belirtti.
 
İbaş, iki yıldır hepimiz bunaldık pandemiydi, seldi afetti, yangındı biraz stresimi atalım dedik. Bir araya gelelim hasbihâl edelim dedik. Birbirini görmeyen arkadaşlar birbirini görsün dedik. Belediyemizin imkânları bu geceyi organize etmeyi yetmeyebilirdi ama Yakup Kürşat Yılmaz abimize herkesin adına çok teşekkür ediyorum. Bu daha bir antrenman Allah izin verirse Buları yayla şenliğinde çok daha güzel bir organizasyon olacak. Onun da bu akşamdan müjdesini veriyorum diyen İbaş; Bu kadar insan bir araya gelmişken ilçemizin sporda iki tane medarı iftarı var. Birincisi Avrupa’da ve Türkiye şampiyonalarında bizleri güçlü bir şekilde onure eden Türkiye şampiyonluğu kazanan milli olan karateci genç kardeşlerimize ve Yağlıderesporu temsilen kulüp başkanı Onur Yanbulu hediye takdim etmek istiyorum.ifadelerini kullandı.
 
Üçtepe Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı da, zor geçen 2021 yılından sonra yeni bir yıla giriyoruz. Hepinize sevdiklerinizle sağlıklı mutlu huzurlu yıllar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene’’dedi.
 
MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal’da,bu Programı hazırlayan Yağlıdere ve Üçtepe Belediye Başkanlarımıza, büyük katkısı olan Türklük davasının gözü kara yiğidi kıymetli Yağlıdereli büyüğüm Kürşat Yılmaza teşekkürlerin en büyüğünü ediyor yeni yılın hepimize hayırlı uğurlu huzur getirmesini niyaz ediyorum.’’diye konuştu.
 
Konser havai fişek gösterilerinin ardından sona erdi.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR
 
 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır