Devlet Su İşleri Genel Müdürü Kaya Yıldız, Yağlıdere Kaymakam Kübra Kaplan’ı ve Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’ı makamında ziyaret Etti.

Devlet Su İşleri Genel Müdürü Kaya Yıldız, Yağlıdere Kaymakam Kübra Kaplan’ı ve Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’ı makamında ziyaret Etti.
 
Kaplan, 21 Ocak Cuma günü, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Sayın Kaya Yıldız, DSİ 22. Bölge Müdürü Sayın Cengiz Han Kılıçaslan ve beraberindeki heyeti Kaymakamlık Makamında ağırladı.
 
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Sayın Kaya Yıldız ile Yağlıdere Kaymakamı Sayın Kübra Kaplan ilçemizde hayata geçirilen ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
 
BAŞKAN İBAŞ’A ZİYARET
 
Yağlıdere Belediyesini ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yaşar İbaş ise ;Dsi Genel Müdürümüz Sn Kaya Yıldız, Bölge Müdürümüz ve Dsi ekibiyle mevcut işlerin takibi ve müjdeli haberler vermek üzere, şahsım, Kaymakamımız Sn Kübra Kaplan, Üçtepe Belediye Başkanımız Gasim Akilli,Ak parti İlçe Başkanımız Ömer Bayram nezdinde Yağlıdere'mizi ziyaret ettiler. 250 milyon TL tutarındaki Yağlıdere 3.kısım ve Üçtepe 1.kısım yatırım programına alınmış olup (taşkın koruma, menfez ve köprüler), 50 milyon+30 milyonluk kısmı mart gibi ihale edilip, Allah'ın izniyle Nisan ayında yapıma başlanacaktır. Küçük ilçemize böylesine büyük bir yatırımın yapılmasına vesile olan Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Tarım ve Orman Başkanımız Sn Bekir Pakdemirli'ye, Ak parti Giresun Milletvekillerimize, Dsi Genel Müdürümüz, hemşehrimiz Kaya Yıldız ve ekibine, İl ve ilçe Başkanlarımıza şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ederim.Hayırlı olsun.''diye konuştu.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

.

 

 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır