İYİ Parti Üçtepe Belde Teşkilatı kuruldu.

İYİ Parti Üçtepe Belde Teşkilatı kuruldu.

İyi Parti İlçe Başkanı Fatma Turgut; çok şükür Üçtepe belde teşkilatını ve yönetim kurulunu oluşturduk. Hayırlı uğurlu olsun. ’dedi

Turgut, gazetecilere yaptığı açıklamada; İyi Parti ülkemizin dört bir yanında hızla büyümeye devam ettiği gibi Yağlıdere ilçemizde de büyümeye devam etmekte olduğunu söyledi.

 Turgut; Çünkü görünen köy kılavuz istemez. Artık hayat yaşanmayacak hal almaya başladı. Karınlar aç, ocaklar yanmaz olmuş, halk soğukta bırakılmış, eğitim yok edilmiş, tarım öldürülmüş ve dış devletlere mecbur bırakılmış, akın akın gençlerimiz ülkemizi terk etmekte, yabancılar ise ülkemize yerleşmektedirler. Vatanımız yabancılaşmaktadır. Artık yönetemiyorlar. Zamanında yaptıkları güzel hizmetlere teşekkür ediyor ve koltuk uğruna bu milleti harcamamalarını diliyorum. Beldemizin yönetimi vatana hayırlı olsun.’’diye konuştu.

İYİ Parti Üçtepe Belde Başkanlığını Hüseyin Zıvalının yapacağı yönetim kurulu ise; Recep Ulu, Yılmaz Özdemir, İzzet Aydın, Hüseyin Özdemir, Talip Kaşık’dan oluşurken Yedek üyeler ise Reyhan Aydın, Emine Aydın, Ömer Aydın, Halil Gümüş, Yılmaz Türkmen’den oluştu.

 

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR

 

GALERİ


 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır