Üçtepe İlkokul ve Ortaokul ile Sınır ilkokul ve Ortaokulu öğrencilerimizin Bayram Coşkusu yaşandı.

Üçtepe İlkokul ve Ortaokul  ile Sınır ilkokul ve Ortaokulu öğrencilerimizin Bayram Coşkusu yaşandı.
 
Üçtepe İlkokulu ve Üçtepe İHO ve Ortaokulu öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutladılar. Kutlama töreninde günün anlam ve önemine istinaden şiirler okundu, ortaokul halk oyunu ekipleri yöresel oyunlar oynadı, çocuk oyunları yarışmaları yapıldı.
 
İlkokul öğrencilerimiz de 23 Nisan'a özel hazırladıkları gösterilerini sundular. Kutlama törenine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ÖZTÜRK, Şube müdürü Cihan DENİZ, okul ve kurum müdürleri, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz katıldı. Çocuklarımızın bayramına velilerimiz yoğun ilgi gösterdiler.
 
Sınır İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimizin Bayram Coşkusu.
 
Sınır Ahmet Elmalı İlkokulu ve Sınır Şehit Süleyman Kul İHO ve Ortaokulu öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutladılar. Kutlama töreninde günün anlam ve önemine istinaden şiirler okundu, ortaokul halk oyunu ekipleri yöresel oyunlar oynadı, çocuk oyunları yarışmaları yapıldı. İlkokul öğrencilerimiz de 23 Nisan'a özel hazırladıkları gösterilerini sundular.
 
Kutlama törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZTÜRK, Şube müdürü Cihan DENİZ, okul ve kurum müdürleri, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz katıldı. Çocuklarımızın bayramına velilerimiz yoğun ilgi gösterdiler.
 
FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 
 
 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır