Kızılelma mahalle yolu ile bük mahallesi,ahallı alt mahalle ve köprübaşı caddesinde elektrik kabloların yer altına alınma çalışması, ışıklandırma ve direk değişim çalışmaları yapılıyor.

Yağlıdere ilçesinde selde hasar gören Kızılelma mahalle yolu ile bük mahallesi,ahallı alt mahalle ve köprübaşı caddesinde elektrik kabloların yer altına alınma çalışması, ışıklandırma ve direk değişim çalışmaları yapılıyor.


Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş;gazetecilere yaptığı açıklamada ;Selden hasar gören Kızılma mahallemizin yolu Afad Başkanlığı desteği ile Karayolları tarafından yapılmaya başlandığını söyledi.


Merkez mahallesi Köprübaşı caddesinde ise dün itibarıyla elektrik kablolarının yer altına alınmasına başlandığını belirten İbaş; çalışmalar cuma gününe kadar tamamlanması hedeflenmektedir. Allah Devletimize Zeval Vermesin.’’dedi.


İlçemiz Meslek Yüksekokul'u, Şehit Enver Şahin Ortaokulu ve Ahallı alt mahalle ışıklandırması ve direklerin değişimi çalışmasının ise geçtiğimiz hafta Cumartesi ve Pazar günü tamamlandığını ifade eden İbaş; Aksa Müdürümüz Özkan Bey, Şefimiz Sedat bey ve ekip arkadaşlarına şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ederiz.’’diye konuştu.

FATİH AYTEKİN ÖZDEMİR 

 

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır