ORTAK PAYDAMIZ GİRESUNSPOR

Merhabalar değerli okuyucular;
Tekrar sizlerle olmak çok keyifli. Yazdığım yazıya verdiğiniz tepkiler çok mutlu etti beni. Biz gazeteciler, bazen yazdığımız yazıların ardından olumsuz tepkilerle karşılaşabiliyor, baskılara maruz kalabiliyoruz. Bu herhalde küçük bir ilde gazetecilik yapıyor olmanın bir sonucu. Biz en azından vicdani sorumluluğumuzu yerine getirip, kötü olduğunu düşündüğümüz konular hakkında itiraz hakkımızı kullanıyoruz. Tabi günümüz ortamında bu duruş, her gazeteci için geçerli değil maalesef.
 
Bu yazımda ortak paydamız Giresunspor’dan bahsetmek istiyorum.
 
Bu zorlu dönemde her birimizin pandeminin beraberinde getirdiği bunalım hali ile savaşırken, Giresunspor’umuzun başarıları sayesinde biraz olsun mutlu oluyoruz. Ben kendi adıma ve sosyal medyada gördüğüm paylaşımlar adına bunu söylüyorum. Siyasetin ve sosyal sınıf farklılıklarının insanları ayrıştırdığı bir ortamda Giresunspor bizleri birleştiriyor ve coşturuyor. Kısacası onunla üzülüp, onunla seviniyoruz. Bu aralar çok şükür takımımız sayesinde seviniyoruz. Maşallah diyelim de nazar değmesin.
 
Tabi bu başarıların arkasındaki ekip, maddi zorluklarla da mücadele ediyor. Futbolun bir endüstri olduğunu hesaba katarsak, maddi anlamda da büyük paralara ihtiyaç olduğunu, anlamış oluruz. Ne acı ki; parasız hiçbir şey olmuyor.
 
Aslında uzun lafın kısası; gurbetten sılaya herkes takımımızla seviniyorsa, maddi imkanları el veren her hemşehrimiz, çorbaya tuz koymanın gayretine girmeli bence.
 
Diyebilirsiniz ki; “Yahu sen de hep para istiyorsun”
Evet; ben burdan yazacağım her yazımda mutlaka, memleketimizin çıkarına olacak konular için destek isteyeceğim. Çünkü herkes doğup büyüdüğü topraklara maddi manevi destekte bulunmalı. Bugün konumuz Giresunspor olur, yarın başka bir yer. Ama sonuç itibariyle, aslolan memleketin çıkarlarıdır. Ben her zaman şunu savunurum; hizmet sadece siyasetle olmaz. Her koşulda olan olmayana vermek, açığını kapatmak zorundadır.
Son olarak diyeceğim o ki; Giresunspor’u daha yukarılarda görmek isteyen, maddi imkanları uygun olan herkesi, mücadeleye desteğe davet ediyorum.
 
Birlik ve beraberlik ruhu ile hareket edersek, Giresun adını çok daha yükseklere taşıyabiliriz.
 
Kalın sağlıcakla.
  •   07 Şub 2021 Paz
  •   2285
 
 
 

MAKALE YORUMLARI

Bu Makaleye Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..

YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

SERAP CANTÜRK

SERAP CANTÜRK

Hakkımda


Merhabalar değerli okuyucular;

Sayfayı takip eden pek çoğunuzla tanışıyor olma ihtimalimiz çok yüksek. Yağlıdere denilince aklıma çocukluğum geliyor, benim için bu yüzden çok özel bir yer ilçemiz. Bana bu sitede yazmam için teklif gelince o kadar mutlu oldum ki, anlatamam. Yazmak işimiz ama, Yağlıdere adının geçtiği bir platformda yazmak çok daha farklı ve özel bir duygu. O yüzden Fatih kardeşime bir kez de burdan teşekkür ediyorum.

Pek çok paylaşacağım sizlerle. Olumlu olumsuz gördüğümüz, olmasını istediğiniz her şeyi burdan dile getirmeye çalışacağım. Fikri anlamdaki destekleriniz çok önemli benim için. Bunu da unutmayın lütfen.

 

İletişim


E-Posta : serapcanturk28@hotmail.com